ריהוט אלטרנטיבי

השכרת ריהוט אלטרנטיבי

כיום כמעט ולא מוצאים אירוע ללא ציוד אלטרנטיבי, השכרת ציוד אלטרנטיבי הופכת את האירוע לצעיר וחגיגי מבלי ליצור אווירה של אירוע "זול" ומבלי לאבד את הנוחות. הציוד האלטרנטיבי להשכרה כולל בתוכו הרבה ציוד מפנק כמו פופים בשלל צבעים, פוטונים שבאים עם כריות במגוון רחב של צבעים ודוגמאות, שולחנות נמוכים המותאמים לישיבה הנמוכה של הפוטונים, כריות נוי, ערסלים ועוד….

השכרת ציוד אלטרנטיבי יכולה גם להוות את הבסיס של האירוע מבחינת הציוד ולא רק להיות ציוד צדדי, הרבה אנשים רוצים להרגיש שהאירוע צעיר ולא נוצרת תחושה של אירוע רשמי מדי, לכן השכרת ציוד אלטרנטיבי לאירועים תיתן את המענה הטוב ביותר בכדי לתת לאירוע את האווירה הנכונה.

דגשים להשכרת ריהוט אלטרנטיבי

אם תעיינו בקטלוג שלנו תראו שקיים מגוון עשיר של ריהוט אלטרנטיבי להשכרה. על מנת לבחור נכון את הציוד שמתאים לאירוע שלכם, החל בחתונה ועד לאירוע חברה, הנכם מוזמנים להיעזר בצוות המקצועי שלנו שישמח לסייע בכל שאלה והתלבטות.

אבל מלבד העזרה של הצוות שלנו, כדאי שתבינו כמה דברים לגבי השכרת ריהוט אלטרנטיבי בצורה נכונה. קודם כל, מדובר בתחום הכולל פריטים רבים כמו שרפרפים וכיסאות מסוגים שונים (בדגש על עץ), וכן פוטונים לשני אנשים ויותר, מחצלות שגם הן משמשות לעיתים לישיבה, פופים, כריות נוי ועוד. כל אחד מהפריטים הללו יכול להגיע בדגמים, סגנונות וצבעים שונים, שאותם צריך להתאים לכמה פרמטרים עיקריים.

ראשית, בחרו ריהוט אלטרנטיבי להשכרה כאשר אתם לוקחים בחשבון את הקונספט המבוקש באירוע ואת האווירה שאתם מעוניינים ליצור. יש למשל הבדל בין חתונה בדגש לבן נקי המתקיימת בצל הנחל, לבין מסיבות רווקות צבעונית על חוף הים. כמו כן חשוב לשים לב להרכב האנשים שהזמנתם. לדוגמא, אם מדובר במסיבת רווקות סביר להניח שכולן יוכלו לשבת על ריהוט אלטרנטיבי בנוחות, אולם אם מדובר בחתונה או בר מצווה שאליה מוזמנים גם אנשים מבוגרים, לא כולם יתחברו או אפילו יוכלו לשבת על פופים וכריות. אז שלבו גם פוטונים, כיסאות ובמידת הצורך גם ריהוט שאינו אלטרנטיבי.

ואחרי שהתחלתם לקבל כיוון, אנו ממליצים לדבר עם הצוות המקצועי שלנו ולקבל עצות, טיפים והמלצות. פנו אלינו ונשמח לעזור בטלפונים 050-7992210 או 058-6746486 או דרך האתר.

 

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם