ציוד לאירועים בצפון

השכרת ציוד לאירועים בחיפה

השכרת ציוד לאירועים בצפון

השכרת ציוד לאירועים בצפון כבר מזמן איננה עניין מורכב. הציוד אותו תרצו להביא לאירוע שלכם נמצא בהישג יד ובמרחק טלפון אחד בלבד. אם בעבר הנושא של אירועים בטבע, בעיר, בגינה או במתחם מסחרי היה אופרציה מורכבת אשר דרשה מאיתנו ליצור קשר עם נותני שירות שונים, לרכוש ציוד רב, להרכיבו בשטח ובסוף האירוע לארוז אותו חזרה בכוחותינו האחרונים – הרי שהיום קיימות חברות השכרת ציוד אשר יעשו את כל זה עבורכם. כעת תוכלו להיות עם ראש שקט ולדעת שיש מי שיבצע עבורכם את העבודה עם ציוד נוח, נקי וחדיש. אין צורך לפנות לאנשים שונים, טלפון אחד לחברת נישה יסדר עבורכם את כל הנושאים.

רשימת ציוד לאירועים בצפון

כל אירוע דורש ציוד אחר בהתאם לאופי האירוע ואופי הנוכחים. בעוד ימי הולדת לצעירים יכללו יותר פופים ופינות ישיבה צבעוניות הרי שבאירועי חברה יש להקפיד על מראה סולידי יותר, ריהוט איכותי ובמה מכובדת עליה יוכלו נציגי החברה לנאום. יחד עם זאת ישנם פריטים אשר הינם בגדר חובה בכל אירוע תחת כיפת השמיים, בין היתר מדובר ב :

הצללה – הציליה או רשת הצל יכולה להגיע במגוון גדלים וצבעים כאשר לכל צבע יש את מידת הצל שהוא מעניק. הדבר נע לרוב בין 70%-90% הצללה. הבד לרוב עשוי מלייקרה אשר נפרסת באזורים המוגדרים ומעניקה הגנה מפני השמש.

ריהוט – כסאות ושולחנות הם חלק בלתי נפרד מכל אירוע. הם מאפשרים לאורחים לנוח כאשר הם עייפים או לאכול מן האוכל שהוכן עבורם.

גנרטור – ספק הכוח של האירוע והאחראי על כך שכל מכשירי החשמל יעבדו.

תאורה והגברה – הכרחית לכל אירוע על מנת שהקהל יוכל לראות בחשכה ועל מנת להשמיע מוסיקה נעימה שתיצור אווירה טובה.

ציוד באירוע בצפון הארץ 

מציידים את האירוע בכל מה שצריך

לא משנה מה תצטרכו לאירוע שלכם – אנו בחברת "נישה ציוד לאירועים" נדע לספק זאת. אנו מחזיקים בציוד איכותי וחדיש העובר טיפול ובקרת איכות לפני כל שימוש. נשמח לייעץ לכם באשר לחבילת הציוד המתאימה ביותר לצרכים שלכם. את הציוד ניתן להשכיר גם עבור גינות פרטיות, גגות בתים, שטחי קיבוצים ועוד.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם