מכונת נקניקיות להשכרה

על מכונת נקניקיות להשכרה

מתכננים יום הולדת, בר או בת מצווה? מרימים אירוע קליל על הים, אירוע גיבוש לעובדי חברה ובני משפחתם, או מסיבת סוף שנה לכיתה? רוצים להפתיע את המוזמנים עם אוכל רחוב טעים שכולם אוהבים? מה דעתכם על מכונת נקניקיות להשכרה כפי שמציעה חברת נישה ציוד לאירועים עם מכונות איכותיות, מתוחזקות היטב ונקיות למשעי, המסופקות עם הדרכה קצרה וממוקדת.

כיצד פועלת מכונת נקניקיות?

מכונת נקניקיות להשכרה תעניק לכם נקניקיות מושלמות ללא צורך בידע מוקדם או הכשרה מיוחדת, עם אפשרות להכנת כמות גדולה של נקניקיות בו זמנית, ותצוגה אסטטית ומגרה. איכויות אלו מושגות בזכות מכונה ייעודית מוארת, בעלת צלעות עם גלילי חום משומנים שמסתובבים ומבטיחים בישול אחיד של הנקניקייה המופשרת. כמו כן המכונות לרוב מצוידות בווסת טמפרטורות שמאפשר לקבוע חום בישול מבוקש, בין אם כטמפרטורות גבוהות לבישול מהיר או נמוכות לבישול איטי.

כעת כל שנשאר הוא לחכות להגעת הנקניקיות למידת עשייה מתאימה, להניחן בתוך לחמנייה טרייה עם כל תוספת מבוקשת וליהנות, ואז רק לחכות לנקיקיה המוכנה הבאה שתגיע אליכם. כמו כן, אם כולם כרגע כבר שבעים ניתן לכוון את המכונה לחום מאוד נמוך שמפסיק את הבישול של הנקניקיות ומשמרן חמות ומוכנות לאורח הרעב הבא.

 

למי מתאימה השכרת מכונת נקניקיות

השכרת מכונת נקניקיות מתאימה למגוון אירועים שבהם היא יכולה להפוך ללהיט. כך למשל היא תתאים לאירועים הבאים:

  • יום הולדת- מכונת נקניקיות תהווה אטרקציה מבוקשת בכל חגיגת יום הולדת של ילדים בכל גיל.
  • בר ובת מצווה- לחגיגות בר מצווה על בסיס דוכני מזון, או אירוע בו רוצים לספק מנות מיוחדות לילדים, מכונת נקניקיות לבטח תעשה את העבודה.
  • מסיבת חוץ- בכל מסיבת חוץ בקיץ תוספת של מכונת נקניקיות תתקבל בברכה, בין אם עבור מסיבת בריכה, מסיבת ריקודים, מסיבת חברה וכו'.
  • אירועי קהילה- גם באירועי קהילה, דוכני נקניקיות מהווים אטרקציה מבוקשת על כולם, ילדים, בני נוער ומבוגרים.
  • מסודות חינוך- מכונת נקניקיות גם מתאימה למסיבת סוף שנה בה רוצים להפתיע את הילדים עם אוכל טעים ואהוב שאינו קשה להכנה.

מכונת נקניקיות להשכרה 

להשכרת מכונת נקניקיות במחיר אטרקטיבי, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת נישה ציוד לאירועים, בטלפונים 050-7992210 ו- 058-6746486 או במייל noamnivnisha@gmail.com.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם