מחיר שמשיות, אוהלים והצללות לאירועים

פינות ישיבה לאירועים

השכרת הצצלות לאירועים מחיר

בישראל השמש חזקה חודשים רבים בשנה ועונת הקיץ ארוכה. שימוש בשמשיות ובפתרונות הצללה שונים הוא בעל חשיבות גדולה לכל אירוע שמתקיים בחוץ וחשוף להשפעת קרני השמש. אפשרות נוספת היא להשתמש באוהלים עם מיזוג. כמובן שבאוהלים מומלץ להשתמש בפרט בעונת החורף. אוהלים והצללות מספקים באופן כללי פתרונות מצוינים לאירועים שמתקיימים בחוץ ומספקים הגנה מפני האקלים ומקום נוח, נעים ומתוחם לשהות בו. השכרת אוהלים לאירועים מחירים שונים ודרכנו תוכלו לקבל את החבילה המשתלמת ביותר.

כיצד נקבע המחיר?

אוהל לאירועים להשכרה מחירים שתלויים במספר פרמטרים. יש משמעות בין היתר למיקום האירוע, לסוג הציוד המוזמן ולכמות הציוד המוזמנת. כמובן שבאופן כללי תלוי עם מי עובדים, ולכל חברה יש את העלויות הספציפיות שהיא גובה. חברת "נישה ציוד לאירועים" מקפידה על מחירים משתלמים שבאים להקל על בעלי האירוע ולא להכביד עליהם עוד יותר. מעבר לשמשיות, אוהלים והצללות אנחנו משכירים שולחנות, כיסאות, ריהוט אלטרנטיבי כגון פוטונים, ערסלים, כריות ופופים וגם ציוד נלווה כגון אמצעי חימום וקירור וגנראטורים. לאחר אפיון האירוע, נתאים לכם חבילה שתענה על כל הצרכים שלכם באופן מדויק ותהיה בעלת מחיר אטרקטיבי ומשתלם, הן ביחס לאיכות הציוד שתקבלו והן באופן אבסולוטי.

יחס עלות מול תועלת

כשמדובר השכרת אוהלים לאירועים מחיר הוא בהחלט בעל חשיבות, אבל אי אפשר להזניח את הצד של התועלת. אתם צריכים יחס טוב בין עלות לבין תועלת, בין עלות לבין איכות. מה שווה מחיר זול אם המוצר אינו איכותי או אם השירות שתקבלו יהיה חלקי? שירות טוב יספק לכם ציוד סופר איכותי, יקים ויסדר אותו עבורכם ויגיע בזמן ובהתאם לציפיות. שירות טוב פותר בעיות במקום ליצור אותן. מה שזול, פעמים רבות מתברר בדיעבד כלא משתלם ואף כיקר. העניקו לעצמכם שקט נפשי בכך שתבחרו שירות ומוצר שהוא לא רק בעל עלות נוחה, אלא גם איכותי מכל בחינה.

שירות מלא מול שירות חלקי

אם אתם מחפשים אוהל לאירועים להשכרה מחיר הוא לא הפרמטר היחיד. יש לבדוק באופן מדויק על מה אתם משלמים. האם החברה שממנה אתם שוכרים את הציוד גם מביאה לכם אותו למיקום המדויק של האירוע? האם היא מרכיבה, מקימה ומסדרת אותו באופן מושלם? אין זה מספיק לקבל את היתדות ואת שאר החלקים של האוהל, צריך לוודא שהוא יעמוד על תילו כמו שצריך ושהחברה תדאג למלאכת ההרכבה. ככל שתבדקו טוב יותר מה אתם מקבלים, תוכלו לבצע עסקה טובה יותר, לחסוך כאבי ראש ועוגמת נפש ולשמור על שקט נפשי.

אם אתם רוצים אוהל להשכרה לאירועים מחיר ומידע נוסף ניתן לקבל באופן טלפוני במספרים 050-7992210 או 058-6746486 חברת "נישה ציוד לאירועים" תשמח לספק לכם ציוד מעולה במחיר מצוין ושירות לקוחות אישי ומלא.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם