מה לבדוק כששוכרים פתרונות הצללה?

פתרונות הצללה לאירועים

פתרונות הצללה לאירועים מאפשרים קיום נוח של מגוון של אירועים באזורים פתוחים ומבלי לחשוש ממצב מזג האוויר. הם מאפשרים לבעלי האירוע לתחום את האירוע לאזור מסוים וזה בהחלט נוח, פרקטי ופונקציונאלי עבורם. אותם פתרונות הצללה באים במגוון מחירים, משתמשים ברשתות ובסוגי בד שונים וניתן להשתמש בהם גם על מנת לייפות את מתחם האירוע. כאשר שוכרים הצללות, חשוב בעיקר לבדוק את גודל וקוטר ההצללה, את העמידות שלה וכמובן שגם את העלות הכרוכה בהשכרתה.

טווח הצל

השמש הישראלית יכולה להציק ולהפריע, ובפרט כאשר מדובר בעונת הקיץ. עליכם לוודא שטווח הצל שתקבלו יספיק עבורכם. אתם לא רוצים שהמוזמנים יסתנוורו ויסבלו מחום קרני השמש היוקדת. הצללה קטנה מדי לא תעשה עבודה טובה דיה, וחבל להתחרט בדיעבד.

עמידות

חשוב להשתמש ביריעת בד שתגן בצורה מלאה מפני קרני השמש, ובאופן כללי שההצללה תעמוד גם בפני רוחות מבלי להשתחרר או לזוז. היא צריכה לעמוד איתנה בפני כל מזג אוויר. כל הצללה שתשכרו מאיתנו תהיה איתנה, עמידה, איכותית, יציבה במיוחד ועשויה מחומרי גלם איכותיים.  

טווח מחירים

לכל הצללה לאירועים מחיר אחר בהתאם למגוון משתנים. יש להיצמד לתקציב שלכם ולוודא שפתרון ההצללה שתשכרו עומד בו. לחברת "נישה ציוד לאירועים" מחירים נוחים לכל כיס ואתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף ופרטני לאירוע שלכם.

אסתטיקה ונראות

כמו כל ציוד אחר שאתם שוכרים לאירוע, כדאי לבדוק איך הוא נראה מבעוד מועד. הצללה נאה ואסתטית יכולה לשפר באופן ניכר את הנראות של האירוע.

הקמה במקום

נקים עבורכם את הציוד ששכרתם במתחם האירוע באופן מדויק, יציב ואסתטי. אנחנו מתייחסים להקמת כל ריהוט וציוד שאנחנו מספקים באופן מקצועי ורציני במיוחד. היתדות, החבלים, העמודים והיריעות יקבלו יחס מצוין.

אם אתם רוצים הצללה לאירועים מחירים ומידע נוסף ניתן לקבל במספרים 050-7992210 או 058-6746486 לקוחותינו הרבים והמרוצים כוללים בין היתר גם לקוחות פרטיים, קיבוצים, עיריות, חברות ואנו מוכרים גם כספק מורשה של משרד הביטחון. נשמח מאוד להוציא גם אתכם שבעי רצון.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם