השכרת שולחנות לאירוע

השכרת שולחנות לאירוע – לעשות בחירה נכונה

כאשר מתכננים אירוע מכל סוג מגיעים אל השלב שבו צריכים לארגן, להחליט, לבחור ולהשכיר את הציוד ההולם. מדובר בציוד שצריך לתת מענה לכמות המוזמנים ולהרכבם, לאופי ולאווירה של האירוע ולמסגרת התקציב. אל נושא הציוד מצטרפות עוד מגוון משימות כמו שליחת הזמנות, פרסום האירוע, בחירת חברת קייטרינג וכדומה, ובאמת ההפקה היא פרויקט לא קטן. יחד עם זאת, בכל הקשור אל השכרת ציוד לאירוע מדובר במשימה יחסית פשוטה וקלה, ורק צריך לתת את הדעת על כמה היבטים בסיסיים. במאמר הבא נבחן את הנושא של השכרת שולחנות לאירוע וכיצד בוחרים אותם נכון.

סוגים שונים של שולחנות

כאשר מדברים על השכרת שולחנות לאירועים מתכוונים למעשה לקשת רחבה של פריטים ואפשרויות. כך למשל, ישנם שולחנות עגולים, מלבניים ורבועים, ישנם שולחנות נמוכים או בגובה רגיל, יש שולחנות בר, שולחנות קפה, שולחנות פלסטיק מתקפלים, שולחנות בוצ'ר בדגמים שונים, וכן הלאה. מטרתו של ההיצע הנרחב היא לאפשר לכם לבחור בדיוק את השולחנות המתאימים לאירוע שלכם. בשורות הבאות נראה למה כדאי להתייחס לפני השכרת שולחנות כך שהבחירה תהיה אופטימאלית.

כמה אנשים מגיעים לאירוע?

מטבע הדברים, סוג ובעיקר כמות השולחנות מושפעים מאוד ממספר האנשים הצפויים להגיע לאירוע. כלל האצבע הוא להזמין מעט יותר שולחנות ממספר המוזמנים הצפויים להגיע כדי למנוע מצב בו השולחנות צפופים מדי או חלילה שיש אנשים שנותרים ללא שולחן. מכיוון שאת השולחנות קל מאוד להרכיב ולפרק לפי צורך, לא תהיה שום בעיה להקים את אחד משולחנות הספייר שנמצאים בצד במקרה הצורך. עוד חשוב לזכור כי חברתנו מציעה עבור השכרת שולחנות לאירועים מחיר הוגן ואטרקטיבי, כך שתוספת של עוד כמה פריטים אינה משפיעה במיוחד על התקציב.

מהי האווירה המבוקשת?

כפי שאמרנו וכפי שניתן להתרשם מהאתר של חברתנו, אנו מציעים מגוון רחב של סוגי שולחנות. את הסוג המבוקש יש להתאים לקונספט של האירוע ולהרכב המוזמנים. כך למשל, אפשר ליצור בר מצווה בסגנון צעיר ותוסס עם שולחנות נמוכים וריהוט אלטרנטיבי, ותחושה של טבע עם שולחנות בוצ'ר בלוק לצרכי הגשה, בר וכדומה. מצד שני, אם מדובר באירוע שבו יש רוב למוזמנים מבוגרים, עדיף להזמין שולחנות מכובדים ויוקרתיים בגובה סטנדרטי שלא יגרמו אי נוחות לאף אדם. מעבר לכך, ניתן כמובן לשלב בין סוגים שונים של שולחנות בהתאם לצרכים.

דרך האתר של חברתנו תוכלו לבנות לעצמכם כבר עכשיו עגלה ובה כל הציוד הנחוץ לאירוע שלכם, כולל שולחנות, וניתן לפנות אלינו על מנת לקבל עליה הצעת מחיר. כמו כן, תמיד נשמח לעמוד לרשותכם עם ייעוץ מקצועי והרבה ניסיון בטלפונים 050-7992210 או 058-6746486.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם