השכרת ציוד לתערוכה

השכרת ציוד לתערוכה בהתאמה אישית מלאה

השכרת ציוד לתערוכות מחייבת התאמה מלאה ומדויקת לקונספט המבוקש, לקהל היעד ולמטרות שרוצים להשיג. חברתנו מציעה ציוד מגוון, מקצועי ואיכותי אותו תוכלו להשכיר עבור התערוכה ההולכת וקרבה, ונשמח לייעץ לגבי התאמתו לאירוע שלכם. אנו יודעים כי הפקת התערוכה אינה עניין של מה בכך ודורשת הרבה מאוד סידורים וסגירת קצוות, ולכן אנו דואגים לכך שלפחות מהצד שלנו תקבלו את מלוא השקט התעשייתי – החל בבחירת הציוד הנכון, דרך היותו של הציוד תקין ואיכותי ועד להקמה ופירוק תוך עמידה בלוחות הזמנים ובכל מה שסוכם איתנו מראש.

סוגים שונים של ציוד לתערוכה

מטבע הדברים, השכרת ציוד לתערוכה אינה עשויה מקשה אחת ויש להתאימו לצרכים הספציפיים של כל אירוע. כך לדוגמא, מבחינת "התוכנית האומנותית" ייתכן שיידרשו אמצעים כגון מקרנים ומסכים, כבלים מאריכים, בידוריות, פרוז'קטורים ועוד. בנוסף, לכל תערוכה יש צרכי הצללה וקירוי ייחודיים משלה. ישנן תערוכות המתקיימות בימות החורף ועבורן יש לספק אוהל או מספר אוהלים, ו/או אמצעי חימום כמו פטריות חימום. מאידך, יש תערוכות אשר בהן צריך הצללות מסוגים שונים כגון רשתות צל או בדי לייקרה, שאותם ניתן למתוח מעל המתח כולו או לפזר על פני מספר מוקדים יותר קטנים בשטח. מעבר לכך, ייתכן מאוד שיהיה צורך לספק כסאות מסוגים שונים כגון כיסאות פלסטיק או כסאות עץ, כיסאות עם ריפודים, כיסאות עם ידיות, וכדומה. ייתכן מאוד שגם יהיה צורך בשולחנות גבוהים, רגילים או נמוכים, שולחנות בר, בוצ'ר בלוק וכן הלאה – הכל בהתאם לקונספט המוביל של האירוע. לבסוף, ייתכן שיהיה צורך ורצון לשלב בתערוכה גם אטרקציה מיוחדת, למשל דוכני מזון כמו מכונת נקניקיות.

את כל פריטי הציוד האלו ואחרים חברתנו משכירה ללקוחות עסקיים מכל מגזרי המשק. דרך האתר של חברתנו תוכלו לבנות לעצמכם כבר עכשיו עגלה ובה כל הציוד הנחוץ לתערוכה שלכם, וניתן לפנות אלינו על מנת לקבל עליה הצעת מחיר. כמו כן, תמיד נשמח לעמוד לרשותכם עם ייעוץ מקצועי והרבה ניסיון, בטלפונים 050-7992210 או 058-6746486.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם