השכרת ציוד לאירועים – עשה ואל תעשה

השכרת ציוד לאירועים – עשה ואל תעשה

במהלך חיינו אנו נתקלים במאות אם לא אלפי אירועים אשר פוגשים אותנו בנקודות שונות בחיינו ברגעי השמחה, העצב, בעבודה ובחיים הפרטיים. לכל אירוע האופי שלו וההתרשמות השונה שמתקבלת ממנו. כמובן שהצלחת האירוע תלויה באנשים המשתתפים אך לא רק. כמו בכל דבר הסביבה משפיעה רבות על האווירה באירוע מבחירת המיקום דרך הציוד ועד לקישוטים הקטנים. את האנשים כמובן לא נוכל להכריח לשמוח אבל הנה כמה עצות בנושא השכרת ציוד לאירועים שייעזרו לכם ולאורחים שלכם להיכנס לאווירה טובה וליצור אירוע משמח ובלתי נשכח.

ככלל יש להבין איזה קהל עתיד להגיע לאירוע ומה כולל האירוע על מנת לבחור מיקום וציוד מתאימים, האם הקהל ייהנה מאירוע באולם, בטבע, בחוף, בבית…. כמובן שכל מיקום מכתיב מגבלות ויתרונות שונים באשר להשכרת הציוד. 

כאשר בוחרים אולם נהוג לחשוב שזה "ללכת על בטוח" כי באולם יש מיזוג, חשמל נגיש, נוחות תפעול ועוד אך לא תמיד כך הדבר, לדוגמא. אם חלק מהאירוע מתקיים בחצר האולם למשל קבלת פנים, חופה, כיבוד קל המוגש בחוץ… בקיץ ייתכן ונידרש לתת מענה לחום כדוגמת השכרת מאווררים או השכרת מערפלים. מערפל הוא מאוורר שמפזר גם טיפות זעירות של מים אשר סופחות חום מהסביבה, בנוסף ישנה גם אפשרות למצננים בגדלים שונים. אם לאנשים לא יהיה נעים באירוע כמה יפה ומרשים שלא יהיה זה מה שהם יזכרו ממנו!

כמובן שבחורף הסיפור הפוך ואפשר להשכיר פטריות חימום ואף לפנות לאוהלים להשכרה אשר מגיעים במגוון גדלים. השכרת אוהלים לאירועים מאפשרת גם יצירה של מתחם מבודד מהסביבה אם אנו רוצים להבדיל את האירוע מהסביבה החיצונית, לאו דווקא מטעמי מזג אוויר. לפעמים גם כדאי להיות מוכן למזג אוויר מפתיע לדוגמא: אם אני מחפש ציוד לאירועים בצפון באוקטובר – נובמבר עלול לרדת גשם וכדאי להיות מוכן לכך, ישנם אוהלים להשכרה שאפשר לפתוח את הדפנות שלהם אם נתקלנו במזג אוויר טוב.

אפשרות נוספת להקלה על החום היא השכרת הצללות. עולם ההצללות מגוון ומלא אפשרויות. כאשר הבולטות שבהן הם רשתות צל והצללות לייקרה. כאשר בוחרים הצללה להשכרה יש לזכור: ככל שצבע הרשת/לייקרה כהה יותר כך הוא מצל יותר אך מכיוון שההצללה היא מרכיב עיצובי בולט מאד יש למצוא את האיזון הנכון בין יופי לטיב ההצללה. השכרת הצללות היא דבר נפוץ מאד היום ומתאפשרת בכל מקום ועל כל סוג של משטח.

לאחר שדאגנו שלאורחים יהיה נעים אנו ניגשים לנושא הריהוט, השכרת ריהוט לאירועים כיום מאפשרת מגוון עצום של פריטים השונים זה מזה ולכן חשוב להבין את צרכי האירוע, בדרך כלל אירועים מורכבים מסעודה כזאת או אחרת ולכן יש לבחור אם אנו מעוניינים בישיבה רגילה עם שולחנות וכסאות או שאנו מעוניינים בהשכרת ציוד אלטרנטיבי הכולל פינות ישיבה שונות בגובה נמוך וגם גבוהה כדוגמת שולחנות בר עם כסאות בר גבוהים, פופים, מחצלות, כריות, ערסלים ועוד. השכרת ציוד אלטרנטיבי נותן לאירוע גוון יותר צעיר וצבעוני.

לאחר שעברנו על השכרת ריהוט לאירועים נעבור לציוד המשלים כמו הגברה,תאורה, מקררים, קישוטים ועוד. בהשכרת ציוד לאירועים חשוב להתאים את הציוד לאירוע ולפעמים דווקא הציוד המשלים "גונב את ההצגה" כמו למשל השכרת עגלת גלידה לכן כדאי תמיד לשאול על הציוד המשלים, זה יכול לפתוח לכם רעיונות חדשים ומעניינים לאירוע

השכרת ציוד לאירועים – הקמת אירוע

את האירוע כמובן שצריך לסדר ולעצב וחשוב שתבינו מי עושה את זה. ישנן חברות השכרת ציוד לאירועים אשר לא מסדרות את הציוד ואתם תידרשו למצוא לזה פתרון בעצמכם, אם אתם לא אנשים של עיצוב כדאי תמיד להיעזר במישהו עם נגיעה לנושא. הצוות של נישה ציוד לאירועים יהיה אתכם בפריסת הציוד בשטח עד שהאירוע מסודר ומעוצב לטעמכם.

לסיכום, השכרת ציוד לאירועים תלויה באופי האנשים, במיקום, ובתוכן האירוע. אנחנו בנישה ציוד לאירועים נשמח ללוות אתכם באירוע מהתכנון ועד לביצוע.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם