השכרת ציוד לאירועים עסקיים

השכרת ציוד לאירועים עסקיים

השכרת ציוד לאירועים עסקיים נשמעת לכם פשוטה? יש הרבה על מה לחשוב כאשר ניגשים לערוך אירוע עסקי. אירועים עסקיים נועדו בסופו של דבר להביא תועלת רווחית לגוף שעורך את האירוע, לעיתים יהיה זה רווח מידי כמו באירוע מכירה ולפעמים אירוע נועד להניב פירות בעתיד כמו בהשקת סניף חדש או אפילו אירוע כיף ללקוחות או לעובדים, לכן ישנם כמה נושאים שצריכים להילקח בחשבון.

איזו אווירה תרצו לשדר? – כאשר תרצו לערוך אירוע, כל פרט, אפילו הקטן ביותר ישפיע על התחושה ממנה יצאו המוזמנים, לציוד יש השפעה גדולה מאד על מהלך האירוע. ראשית ישנו הפן העיצובי. לכל גוף עסקי יש את האופי שלו ואת רוח הדברים בה הוא שואף להתנהל וכך גם צריך להיות האירוע שלו וחשוב לבחור את הציוד לאירוע בהתאם, אם נרצה אווירה קלילה מומלץ להשתמש בציוד אלטרנטיבי הכולל פוטונים, פופים, הצללת לייקרה ועוד. אם נרצה לתת לאירוע אופי יוקרתי נוכל להשתמש בספות ובריהוט ראטן, בכסאות מהודרים ושולחנות הגשה (בוצ'רים) מפוארים. בתחום השכרת הציוד לאירועים ישנו מבחר עצום של פריטים מקטן עד גדול בשלל צבעים, צורות וחומרים ואנחנו בנישה ציוד לאירועים נשמח לעזור לכם להתאים בדיוק את מה שמתאים לכם.

הפרקטיקה של האירוע – בנוסף לבחירת הציוד בהתאם לאווירה אותה נרצה לשדר ישנו גם הנושא הפרקטי. אם לאנשים יהיה חם, לא נח, צפוף וכו' זה מה שהם יזכרו מהאירוע ומכם, אפילו אם מבחינת עיצוב האירוע יהיה מושלם. אם האירוע נערך בקיץ חשוב להתמודד עם החום, כשנרצה לערוך אירוע בחוץ יש לבחור ממגוון הפתרונות הרחב שקיים בשוק הכולל סוגים שונים של הצללות כמו הצללת לייקרה, רשת צל, שמשיות, גזיבו ואוהלים במגוון גדלים. לכל אלו כדאי להוסיף אמצעי קירור הכוללים מאווררים תעשייתיים, מערפלי מים, מצננים ומזגנים. לבחירה ולסידור של הפריטים ישנה גם חשיבות רבה והכל נובע מהצרכים שלכם כגוף שעורך את האירוע, לדוגמא: באירוע של מכירות בדוכנים נרצה תנועה רבה במתחם והרבה גיוון שיצור חשק להסתובב בכל המתחם… ואילו באירוע בו המכירה היא בעצם משא ומתן מול לקוחות נרצה ציוד שמתאים לישיבה ממושכת, סביבה שנעים לנהל בה שיחה ארוכה וכו'.

כיף כיף כיף – בסופו של דבר איך שלא תסובבו את זה כשכיף ללקוחות הדרך אליהם קצרה יותר, לכן בכל סוג של אירוע ובכל ציוד שלא תזמינו עם כל השיקולים שבדרך בסוף הכי חשוב שלאנשים יהיה נעים ומהנה ושיצאו מהאירוע בתחושה שהיה להם כיף וכך הם גם יזכרו אתכם.

לסיכום

בהשכרת ציוד לאירועים עסקיים ישנם המון פרמטרים אשר משפיעים על הצלחת האירוע ולא תמיד קל לשים לב לפרטים קטנים שיכולים להתגלות כמשמעותיים, אנחנו בנישה ציוד לאירועים נשמח לעמוד לרשותכם עם הציוד והשירות הטובים ביותר וללוות אתכם עם הצוות המנוסה שלנו משלב תכנון האירוע ועד שתקבלו את האירוע עליו אתם חולמים.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם