השכרת ציוד לאירועים – הכנות לעונה

נעבור את החורף ואחר כך נראה, באביב

כל שנה, לקראת חודש אוקטובר, כאשר הטמפרטורות מתחילות לרדת והחושך מגיע מוקדם אנחנו בתחום האירועים מרגישים שהנה נגמרת לה עוד עונת אירועים ומתחילה "עונת ההכנות". נכון שגם במהלך החורף יש לא מעט אירועים, אבל האופי שלהם שונה מאוד מאירועי הקיץ משום שקשה יותר לחזות את מזג האויר ולכן קשה לתכנן אירועים למועד רחוק, מה שגורם לצמצום בכמות האירועים ולמעבר של הרבה אירועים למתחמים סגורים. במהלך החורף רוב עסקי האירועים מתחילים להתכונן לעונת האירועים הבאה, שכן החורף הישראלי הוא יחסית קצר וכבר בסביבות פברואר מתחילים האירועים והתכנונים להמשך העונה. בבלוג הזה נספר לכם קצת על איך עבר עלינו החורף הזה ומה עשינו בו לקראת עונת האירועים הקרובה.

אז מה כבר עשינו? 

כבר במהלך עונת הקיץ הרגשנו באיזה תחומים אנחנו רוצים להוסיף ציוד, את איזה ציוד צריך לשפר או לחדש ובגדול הבנו איך אנחנו רוצים שהשנה הבאה תפתח לפי הרצונות והבקשות שלכם. לקראת סוף עונת האירועים התחלנו להתעסק קודם כל בנושאים שדורשים זמן טיפול ארוך וכמובן החשובים ביותר.

ראשונים לטיפול היו האוהלים. עם האוהלים עבדנו גם במהלך עונת הקיץ בעיקר עם הצבא אבל כמובן שרצינו לקנות אותם לעונת החורף. היה לנו חשוב למצוא אוהלים איכותיים, כאלה שיחזיקו לאורך זמן, שיעמדו ברוחות ובמזגי אויר קיצוניים, וכמובן שגם יראו יפים לאירועים בשונה מאוהלי האבלים הפשוטים יותר. כל הצרכים הללו עלו כתוצאה מהניסיון שלנו בעבודה עם אוהלים ולכן היה לנו קל יותר לדעת מה אנחנו בדיוק רוצים. את האוהלים קנינו במפעל בסין במתמחה בייצור אוהלים ולאחר ההזמנה הועמסו האוהלים בסין ועשו דרכם על אונייה לנמל בישראל. לאחר הגעתם של האוהלים לנמל הם הועמסו למשאית בארץ אשר הובילה אותם היישר למחסן שלנו בכפר החורש. ההתרגשות לקבלם במחסן הייתה גדולה משום שעד לרגע זה הכל התנהל במיילים או דרך תמונות בטלפון ופתאום הכל הפך מוחשי.

 

במקביל להתעסקות עם האוהלים התחלנו למכור ציוד כדי לפנות מקום לציוד חדש יותר, מכרנו בין היתר פינות ישיבה, פופים, שמשיות, מחצלות, כסאות, ושולחנות. הביקוש לציוד היה מדהים ושימח מאוד משום שאנשים שהיו מרוצים מהשכרתו של הציוד רצו לקנות אותו ובעצם הביעו אמון והוכיחו לנו שהציוד שלנו איכותי ויפה. 

 

עכשיו, לאחר שפינינו מקום במחסן, הגיע הזמן למלא אותו בציוד חדש לעונה הקרובה. קנינו שולחנות מכל הסוגים, בוצ'רים, שמשיות, כסאות, ועוד ועוד ובמקביל גם בנינו בעצמנו המון סוגים של רהיטים איכותיים מעץ, תפרנו כיסויים חדשים לכריות, הכנו פופים מדהימים, ובנינו עגלות לציוד החדש.

 

פתאום נהיה קיץ

בתחום האירועים תמיד אומרים שמרגישים שהאביב מגיע כשמתחילים הטלפונים לעונה שבפתח, וזה מדהים איך זה פתאום קורה, אין התראה מוקדמת ואנשים מרגישים שהקיץ מגיע. אז רצינו להגיד לכם שאנחנו הכי אוהבים את הקיץ למרות שהיה לנו חורף נחמד ואנחנו נשמח גם השנה להוביל את תחום האירועים עם הציוד המיוחד שלנו ועם השירות הכי טוב שנוכל לתת. וכמובן כמו תמיד נהיה קשובים אליכם, לבקשות שלכם כדי שבסוף האירוע שלכם יהיה האירוע הכי מושלם שיש ובדיוק כמו שחלמתם. ואם עוד לא עבדתם איתנו, אתם מוזמנים להצטרף למשפחה שהולכת וגדלה מידי שנה ואנחנו נשמח לקבל אתכם בחיוך גדול

 

שתהיה לכולנו עונת אירועים מוצלחת ושנפגש רק בשמחות וכמה שיותר!

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם