השכרת ציוד לאירועים בעמק יזרעאל

השכרת ציוד בעמק יזרעאל

אם אתם מתכננים אירוע בעמק יזרעאל כדאי לדבר עם חברת השכרת ציוד לאירועים בעמק יזרעאל. זה יכול  לחסוך לכם עלויות הובלה מחברות רחוקות יותר. אנחנו נמצאים בקיבוץ רמת דוד שבעמק יזרעאל וערוכים לתת לכם שירות עם כל הציוד שצריך לאירוע.

כל סוגי האירועים – מעבר להשכרת ציוד לאירועים שזה משהו מאד טכני, חשוב לנו להיות בשבילכם כבר בשלב התכנון ולחשוב איתכם יחד. אנחנו מבינים שלא כל לקוח מגיע עם ניסיון בתכנון והפקת אירועים. אמנם אנחנו לא חברת הפקות, אך צברנו עם השנים ניסיון רב ותובנות לגבי התנהלות האירועים משלב התכנון ועד הביצוע. נוכל להכווין אתכם לכל הפרטים הקטנים שאולי פספסתם. לדוגמא לא פעם אנחנו נתקלים בבקשה להצללה שאחרי כמה שאלות הכוונה אנחנו מגלים שהיא לא באמת הכרחית על מנת שיהיה צל. או בגלל שעת האירוע או בגלל השטח שבו מוקם האירוע. אז נכון, לפעמים לקוחות רוצים את ההצללה כפריט עיצובי, אך לפעמים שאלת הכוונה קטנה ממישהו עם ניסיון יכולה לחסוך ללקוחות המון כסף.

השכרת ציוד לכל אירוע

בין לקוחותינו ישנם קיבוצים, עיריות, מושבים חברות ולקוחות פרטיים מעמק יזרעאל. אירועים בשטח פתוח ובתוך מבנים, בחצר הבית או על גג החברה. לנו יש ניסיון בכל סוגי האירועים ובכל המיקומים. אנחנו בנישה ציוד לאירועים מחזיקים מגוון רחב של ציוד לכל סוגי האירועים. הציוד מטופל ונשמר ברמה הגבוהה ביותר שיש כדי לשמור על סטנדרט גבוהה של שירות

הציוד שלנו

  •  ריהוטשולחנות שונים, כסאות במגוון רחב, שולחנות הגשה
  • אוהלים והצללות – אוהלים אטומים למים, אפשרות למיזוג, הצללות לייקרה, רשתות צל ושמשיות
  • ציוד אלטרנטיבי – פינות ישיבה נמוכות, הדומים איכותיים, שולחנות בר, כסאות בר, פופים…
  • ציוד נלווה – מערפלים, מקררים/מקפיאים, תאורה, גנרטור ועוד

 

מגיעים לכל הארץ

אנחנו בנישה ציוד לאירועים מגיעים לכל מקום ברחבי הארץ, אפילו לאירועים בשטח. מעבר לציוד אנחנו מציעים גם אפשרות של הקמה וסידור הציוד באירוע. אם בא לכם רק לבוא וליהנות בלי התיק של להתחיל לסדר את הציוד, עם נישה ציוד לאירועים תוכלו לעשות את זה.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם