השכרת פופים וריהוט אלטרנטיבי

השכרת פופים לאירועים

לכל אירוע מתאים ציוד וריהוט מסוג אחר. לכל אירוע יש את האופי שלו, האווירה שלו והייחוד שלו. כאשר רוצים לערוך אירוע מעט שונה, אירוע אלטרנטיבי, אולי בטבע ואולי במיקום אחר, ומעדיפים לתת לו נופך מעט פחות רשמי – ריהוט אלטרנטיבי הוא אופציה מעולה. דרכנו ניתן לעשות השכרת פופים, ערסלים, כריות, פוטונים וציוד דומה. ריהוט שכזה הוא ריהוט נוח במיוחד, פחות רשמי ומעונב, ריהוט שניתן בכיף להתרווח עליו וליהנות מתחת לשמשייה או הצללה אחרת. הוא מתאים למעשה לסוגים רבים של אירועים, ולא רק אירועים אלטרנטיביים.

נוחות מרבית

ריהוט אלטרנטיבי מספק רמת נוחות גבוהה במיוחד. ציוד מפנק כמו פופים, פוטונים וכריות בהחלט יעזור למוזמנים להעביר את הזמן בנעימים. אפשר לשכב על ערסל, להתרווח על פוטון, להיזרק על פוף וליהנות מהחיים.

צבעוניות

ריהוט אלטרנטיבי הוא צבעוני מהרגיל ומוסיף צבע ואווירה לכל האזור. הצבעוניות לא רק נעימה לעין אלא גם הופכת את האירוע לצעיר וזורם יותר. תוכלו לבחור פופים משלל צבעים, פוטונים במגוון צבעים ודוגמאות, כריות נוי צבעוניות – ועוד.

גם באירועים רשמיים יותר

פינה צדדית עם ריהוט אלטרנטיבי מתאימה לכל סוגי האירועים, כולל אירועים רשמיים יותר. הקהל שמגיע לרוב האירועים הוא קהל הטרוגני מאוד, ובפרט אם מדובר באירוע גדול כמו חתונה או אירוע חברה. יש אנשים שייהנו יותר מריהוט אלטרנטיבי ויש אנשים שייהנו יותר מריהוט מסורתי. כדאי לשלב ולספק לכל מי שמגיע מגוון אפשרויות ולאו דווקא ללכת רק בכיוון אחד.

נוחות ונראות

הריהוט האלטרנטיבי שלנו מספק נוחות גבוהה שלא מגיעה על חשבון הנראות של האירוע. נהפוך הוא – היא מוסיפה לצבעוניות ולחגיגיות שלו. האירוע יהיה ללא ספק נוח יותר, מגוון יותר וצעיר יותר בהווי שלו.

מידע נוסף לגבי פינות ישיבה אלטרנטיביות של חברת "נישה ציוד לאירועים" אפשר לקבל בלחיצה בכפתור. אם אתם רוצים השכרת פופים לאירועים מחיר ומידע נוסף ושלם תוכלו לקבל במספרי הטלפון 050-7992210 או 058-6746486. נשמח מאוד לשמוע מכם, לספק לכם ציוד וריהוט מגוון וברמה גבוהה ואת השירות הטוב ביותר שבנמצא.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם