השכרת מצננים לאירועים

אודות השכרת מצננים לאירועים

באופן כללי ניתן לומר כי האירועים בישראל מתקיימים יותר במקומות סגורים בחורף ויותר במקומות פתוחים בקיץ. אכן, הקיץ הוא הזמן המושלם לערוך אירועים מחוץ לכותלי אולמות ובתים, וליהנות מתחושה פתוחה ומרווחת יותר, טבעית ונינוחה. יחד עם זאת, הקיץ בישראל הוא כידוע חם למדי ואם עורכים למשל חתונה על חוף הים, מסיבה משפחתית באזור מדברי, או בכל מקום שבו אין הצללה טבעית מספקת – עלולה להיווצר בעיה לא נוחה של חום. השכרת מצננים לאירועים באה לפתור את הבעיה הזו ויש עוד אמצעים שיקררו לכם את האירוע.

סוגים שונים של מצננים

כאשר מדברים על השכרת מצננים לאירועים מתכוונים למעשה לכמה סוגים של מתקנים. המתקן הראשון והפופולארי ביותר נקרא גם מערפל מים, סוג של מאוורר שבתחתית שלו יש מיכל מים. עם הפעלתו הוא יוצר לא רק תנועת אוויר אלא גם מחדיר לחות אל החלל, דבר המסייע לגוף להצטנן יותר טוב מאשר מאוורר רגיל. סוג נוסף של מצננים הם מתקנים יחסית מאסיביים שנראים כמו קופסא של מזגן, וגם הם מחדירים אוויר ביחד רסיסי מים אל החלל. יחד עם זאת, מצננים אלו נחשבים למרעישים בהשוואה למערפל המים, ולכן הם ברוב המקרים פחות מבוקשים.

מה עוד מצנן את האירוע?

מלבד השכרת מצננים לאירועים חברתנו מציעה עוד מגוון סוגי ציוד שיכולים לקרר לכם את האירוע. כך למשל, אנו מציעים הצללות לייקרה איכותיות ונאות המספקות צל ברמה גבוהה ביותר. כמו כן, אנו מציעים שמשיות שיכולות לתת פתרונות נקודתיים ואסתטיים עבור אירועים שבהם מעוניינים ליצור פינות נפרדות ומוצלות. בנוסף, ניתן להשכיר מאיתנו הצללות של רשתות צל, שאותן ניתן לפרוס על פני שטחים נרחבים מאוד ולקבל הגנה מצוינת מהשמש.

דרך האתר של חברתנו תוכלו לבנות לעצמכם כבר עכשיו עגלה ובה כל הציוד הנחוץ לאירוע שלכם, כולל מצננים, וניתן לפנות אלינו על מנת לקבל עליה הצעת מחיר. כמו כן, תמיד נשמח לעמוד לרשותכם עם ייעוץ מקצועי והרבה ניסיון, בטלפונים 050-7992210 או 058-6746486.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם