השכרת מפות ומפיות לאירועים מחיר

השכרת מפות ומפיות לאירועים במחיר נוח והוגן

חברת נישה ציוד לאירועים מספקת מגוון רחב של פריטי ציוד נחוצים עבור אירועים, החל באוהלים ופטריות חימום ועד לשולחנות וכסאות. בין היתר, החברה מציעה השכרת מפות ומפיות לאירועים במחיר נוח והוגן, וזאת עם קשת רחבה של אפשרויות בחירה.

כמה מילים על מפות ומפיות באירועים

כידוע, האווירה באירוע מוכתבת לא מעט על ידי המראה שלו, ולכן יש לשים דגש על כל פרט קטן כגדול. המפות שפרושות על פני שולחנות האוכל, ההגשה, הקבלה, שולחנות הבר וכדומה – משחקות תפקיד משמעותי ביצירת האווירה. לכאורה, מפה איננה פריט גדול כמו שולחן או אוהל, אך למעשה כאשר היא נפרשת היא תופסת חלק נכבד משטח הראייה, הן של אנשים המסתובבים באזורים השונים של האירוע, ובוודאי אצל מי שיושבים ליד השולחן. כולם יכולים להבין, למשל, מה יהיה ההבדל בין האווירה של אירוע בו יש מפות לבנות על השולחנות, לבין אירוע עם מפות אדומות. על נושא זה של בחירת מפות בהתאם לגוונים ולעיצובים נדבר עוד מעט. לעומת זאת, מפיות הן פריטים קטנים בהרבה שיש לו תפקיד שימושי בניקיון הידיים, אולם גם להן ישנה משמעות אסתטית גדולה – שכן מדובר בפריט צבעוני בולט על השולחנות. לכן, בשני המקרים יש להשקיע מחשבה ולבחור נכון את הפריטים ההולמים.

אז איך לבחור מפות ומפיות לאירוע?

השכרת מפות לאירועים מוצעת על ידי חברות ההשכרה השונות בקשת רחבה של צבעים, גוונים, תצורות, דגמים, הדפסים וכן הלאה. המבחר הרחב מאפשר מצד אחד בחירה נרחבת וחופשית, ומצד שני עשוי לגרום לבלבול. לכן, אם אין לכם הבנה בנושאי עיצוב אווירה כדאי שתתייעצו עם אנשי המקצוע של החברה ותיעזרו ניסיונם. כמו כן, ניתן להתייעץ עם בני משפחה שיש להם נגיעה לנושא, ותמיד גם אפשר להתייעץ עם גורמי מקצוע בתחום עיצוב האירועים. בכל מקרה, כדאי לשים דגש על שני היבטים בסיסיים.

ראשית, יש לבחור את צבע המפות בהתאם לקונספט של האירוע. למשל הצבעים אדום או כחול יתאימו לאירוע בסגנון יותר צעיר ומודרני, ואילו לבן, שמנת ואפור משתלבים היטב עם אירועים בניחוח קלאסי ומתאימים גם למי שאינו רוצה לקחת סיכונים מיותרים, וצבעים חמים יכולים להשתלב מצוין באירוע בסגנון כפרי וטבעי או באירוע שבמוקד שלו מסיבה של ילדים (יום הולדת, בר מצווה). שנית, יש לבחור את צבעי המפיות בהתאמה לבחירת צבע המפות, כלומר צבעים משלימים או מנוגדים המדגישים את הגוונים השונים. 

כאמור, אנו מציעים על השכרת מפות לאירועים מחיר נוח והוגן. לפרטים נוספים ולקבלת הכוונה מקצועית והצעת מחיר פנו אלינו בטלפונים 050-7992210 או 058-6746486.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם