השכרת כסאות

השכרת כסאות במחיר אטרקטיבי

מובן מאליו שבכל אירוע צריך לספק למוזמנים אפשרויות ישיבה ובדיוק לשם כך נועדו שירותי השכרת הכסאות של חברתנו. הכיסאות מהווים פריט חובה וחלק אינטגראלי מכל הזמנה שנעשית דרך חברתנו, ולכן אנו מציעים מגוון רחב של פריטים המספקים מענה לצרכים שונים. הכסאות מצטרפים אל שולחנות, פינות ישיבה אלטרנטיביות, אוהלים, אמצעי חימום ואוורור, הצללות ועוד. 

אנו יודעים כי השכרת כסאות או כל פריט ציוד אחר אינה בחירה פשוטה תמיד, בוודאי אם אין לכם ניסיון קודם בנושא. לכן, אנו בהחלט ממליצים להתרשם תחילה מהמבחר הקיים באתר שלנו, ולהשוותו אל הרשימות שלכם, ולפנות אלינו בטלפון כדי שנוכל לספק ייעוץ והכוונה מקצועית.

מחירי השכרת כסאות

כאמור, אנו מספקים על השכרת כסאות מחיר ידידותי, הוגן ואטרקטיבי, מתוך הבנת המגבלות והאילוצים של מסגרת התקציב המוקדשת לאירוע, אשר השכרת הציוד היא רק נדבך אחד וחשוב מתוכה. יש להבין כי מחירי השכרת הכסאות משתנים לפי מספר פרמטרים ובעיקר שניים. הראשון הוא סוג הכסא שאותו תרצו להזמין, למשל כיסא מפלסטיק או מעץ, עם ריפודים או ללא ריפודים וכדומה. מטבע הדברים, ככל שמדובר בכסא יותר מהודר כך עולה מחיר ההשכרה. הפרמטר השני הוא כמובן מספר הפריטים וברור שככל שההזמנה יותר גדולה כך יעלה המחיר הכללי, אולם במרבית המקרים מה שיורד הוא העלות פר פריט.

איזה כסא לבחור

בבואכם לבחור כסאות עבור האירוע הבא שלכם יש לתת את הדעת על מספר היבטים מרכזיים. ראשית, חשבו מהו מספר המוזמנים לאירוע וכמה אנשים נראה לכם שבאמת יגיעו. מצד אחד, לא כל מי שמוזמן לאירוע אכן מגיע ומצד שני ממש לא כדאי לקחת סיכונים וליצור מצב בו לחלק מהמשתתפים אין איפה לשבת. שנית, יש לתת את הדעת על הרכב המוזמנים, למשל אנשים יותר מבוגרים או צעירים, וכן על הזמן שבו הם אמורים לשבת. היבטים אלו יקבעו את מידת הנוחות הנדרשת מהכסא, בין אם מדובר למשל באירוע ציבורי שבו יושבים כחצי שעה, ובין אם בחתונה שבה יהיו מוזמנים שיישבו גם יותר משעתיים.

דרך האתר של חברתנו תוכלו לבנות לעצמכם כבר עכשיו עגלה ובה כל הציוד הנחוץ לאירוע שלכם, כולל כסאות, וניתן לפנות אלינו על מנת לקבל עליה הצעת מחיר. כמו כן, תמיד נשמח לעמוד לרשותכם עם ייעוץ מקצועי והרבה ניסיון בטלפונים 050-7992210 או 058-6746486.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם