השכרת הצללות

השכרת הצללות לאירועים

אם אתם מחפשים השכרת הצללות בארץ, בוודאי הבנתם לבד שאם לאורחים יהיה חם זה פשוט לא ילך. בקיץ הישראלי חשוב לשים לב לנושא החום ולתת לו מענה. כיום יש בשוק המון אופציות לפתרונות הגנה מן השמש ואנחנו כאן לעזור לכם לבחור את האפשרות המתאימה בשבילכם.

לפני שחושבים על הפתרון, נבין מה הבעיה. כדאי לבדוק את כיוון השמש במיקום האירוע בשעות בהן האירוע מתוכנן. לפעמים תגלו שהשמש בכלל לא מפריעה בשעות האירוע, לפעמים תגלו שרק בשלב מסוים צריך הצללה. לכל תרחיש יש פתרון שתוכלו למצוא אצלנו בנישה ציוד לאירועים

  • הצללת רשת צל במגוון גדלים
  • הצללת לייקרה עם עמודי במבוק
  • הקמה ופירוק
  • שמשיות
  • גזיבו
  • אוהלים ממוזגים

 

רשת צל – היא הפתרון הכי נפוץ להצללה בשטחים פתוחים. כדי לדעת איזה גודל רשת להזמין כדאי לחשוב כמה אנשים יהיו באירוע ומה נרצה שיהיה מתחת לרשת הצל. אם רק יושבים מתחת להצללה דרושה הצללה אחת ואם נרצה להוסיף גם שולחנות אוכל ושולחנות הגשת אוכל ובמה להופעה, ההצללה כבר צריכה להיות גדולה יותר. בגלל שהשמש זזה במהלך היום מומלץ להזמין רשת שגדולה קצת יותר מממתחם האירוע. זאת כדי למנוע כניסת שמש מהצדדים. איכות ההצללה משתנה לפי סוג הרשתות והצבע. ככלל, צבע יותר כהה של הרשת נותן הצללה יותר טובה.

הצללת לייקרה – בגלל שלייקרה הוא בד גמיש ניתן לתת לשחק עם צורת ההצללה ולקבל עיצוב יפה ולא מרובע. כך ניתן גם להצליל בזוויות שונות בהיקף וליצור תיחום יפה יותר של האירוע. גם את הלייקרה ניתן להזמין במגוון צבעים. ככל שהצבע כהה יותר ההצללה טובה יותר. אנו בנישה ציוד לאירועים משתמשים בעמודי במבוק שגם נותנים חוזק וגם מראה יותר חם וטבעי.  

שמשיות וגזיבו – יכולים לתת פתרונות טובים למקומות קטנים יותר. או מקומות עם מגבלות במרחב כמו עץ נורא גבוה במרכז הרחבה. את השמשיה והגזיבו ניתן לפתוח בקלות ואפילו להזיז תוך כדי האירוע. כך אפשר כל הזמן לכוון אותם לפי השמש ולקבל הצללה טובה.

עוד אפשרות להצללה היא אוהלים ממוזגים עליהם תוכלו לקרוא במאמר הבא

לסיכום השכרת הצללות לאירועים היא דבר הכרחי כאשר אירוע לא מוצל. אנו בנישה ציוד לאירועים נייעץ לכם מניסיוננו ונמצא לכם את הפתרון הטוב והבטיחותי ביותר עבורכם. כמו כן אנו מציעים את מגוון הציוד המשלים לאירוע כמו שולחנות, כסאות, מאווררים, מקררים ועוד

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם