השכרת גזיבו נגד גשם

פינות ישיבה לאירועים

השכרת גזיבו נגד גשם וגזיבו רגיל

חברת נישה ציוד לאירועים מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פריטים להשכרה, המאפשרים לקיים אירועים מכל סוג גם בחוץ בכל עונות השנה. אחת האפשרויות הללו היא השכרת גזיבו שמעניק מצד אחד הצללה ומצד שני מאפשר לשבת בנוחות ובחמימות יבשה גם בימות החורף.

כאשר מרבית האנשים חושבים על גזיבו הם מדמיינים מבנה רבוע בעל ארבע רגליים, אשר לו גג עשוי מחומר פלסטי המספק הגנה נגד שמש הקופחת מלמעלה. את סוגי הגזיבו האלו ניתן לראות לא פעם על חוף הים, בחצרות ובגינות בתים, והם מהווים פריט ציוד מבוקש עבור אירועים המתקיימים בחוץ במקום שאין בו הצללה טבעית או קירוי אחר. יחד עם זאת, חשוב לדעת שהגזיבו של היום אינו חייב להיות מהסוג הסטנדרטי והפשוט, אלא הוא יכול להגיע במגוון תצורות. כך למשל, ישנם סוגים של גזיבו המגיעים עם וילונות שפרושים מלמעלה ומספקים הצללה מתחלפת לפי צורך ולפי כיוון השמש. כמו כן, אנו מציעים השכרת גזיבו נגד גשם אשר לו סגירה עם מעין וילון פלסטי, והוא מאפשר לשבת בחוץ גם בעונה הקרה והרטובה, וליהנות מסביבה יבשה וחמימה.

סוגי הצללות וקרויים נוספים

מלבד השכרת גזיבו נגד גשם או גזיבו רגיל, אנו מציעים עוד שורה ארוכה של פריטים המאפשרים לקיים אירוע בחוץ עם הגנה משמש, רטיבות, רוחות וכדומה. בין היתר ניתן להזמין מאיתנו הצללות לייקרה, הצללות של רשתות צל, שמשיות וקשת רחבה של אוהלים בשלל סוגים, גדלים ודגמים. את ההצללות והקרויים אנו מתקינים באופן מהיר ויעיל בכל מקום מבוקש ובכל רחבי הארץ, וגם דואגים כמובן לפירוקו עם תום האירוע.

דרך האתר של חברתנו תוכלו להזמין כבר עכשיו גזיבו וניתן לפנות אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר. כמו כן, תמיד נשמח לעמוד לרשותכם עם ייעוץ מקצועי והרבה ניסיון, בטלפונים 050-7992210 או 058-6746486. פנו אלינו כבר עכשיו ונשמח להשיב על כל שאלה והתלבטות לגבי קירוי והצללה באירוע שלכם.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם