השכרת אוהלים לאירועים

השכרת אוהלים לאירועים – כל מה שצריך לדעת

השכרת אוהלים לאירועים היא עניין למקצוענים. נישה ציוד לאירועים מספקת מגוון רחב של אוהלים איכותיים בגדלים שונים אשר מתאימים לכל אירוע תוך מתן שירות מלא משלב התכנון ועד הבניה. כשמזמינים אוהל לאירוע הוא בדרך כלל הבסיס לכל האירוע ולכן בהשכרת אוהלים יש לעבוד עם מקצוענים.

  • אוהלים בעלי שלדת אלומיניום – חזק במיוחד
  • הקמה ופירוק
  • ללא עמודים במרכז האוהל
  • אפשרויות ליריעות שונות – לבן מלא, לבן עם חלון, שקוף
  • מיזוג וחימום לאוהלים
  • ציוד משלים לאוהלים – ריהוט, תאורה, במות, ציוד אלטרנטיב ועוד

 

על מה כדאי לכם לשים לב

בהשכרת אוהלים לאירועים ישנם כמה סוגי אוהלים אשר מוצעים בחברות השונות ויש הבדלים ביניהם, מבחינת חוזק, מראה, ומחיר. לפני שתזמינו אוהל חשוב לוודא שהאוהל יתאים לצורכי האירוע שלכם ויעמוד בתנאי מזג האוויר השוררים באזורכם. במיוחד אם האירוע מתקיים בחורף שזו עונה בה מזג האוויר יכול להיות קיצוני, יש לוודא שהאוהל עומד ברוחות החזקות והגשם כי אוהל שקורס במהלך אירוע זה הדבר האחרון שאתם רוצים.

בנישה ציוד לאירועים אנו מחזיקים אוהלים חזקים במיוחד, בעלי שלדת אלומיניום ויריעות PVC  חזקות בכמה דגמים אשר יכולות להיות שקופות לגמרי לקבלת חוויה של כל סביבת האוהל, יריעות אטומות עם חלונות שקופים ויריעות אטומות לגמרי לבידוד מוחלט.

איך בוחרים את האוהל המתאים

אנו נתאים לכם יחד אתכם את גודל האוהל לאירוע שלכם, גודל האוהל צריך להיות מותאם לכמות האורחים אך חשוב לזכור את אופי האירוע, ישנו הבדל בין אירוע ל 100 אנשים שיושבים בשורות ושומעים שיעור או הרצאה לבין אירוע של ארוחה ל 100 איש עם כסאות, שולחנות ומזנון להגשה וחשוב להבין את ההבדל הזה.

אנחנו בנישה ציוד לאירועים מבינים שהשכרת אוהלים לאירועים היא לא דבר שאתם כלקוחות רגילים לעשות ולכן אנו חושבים עבורכם על כל המשמעויות ועל פתרון כל דבר שעלול לצוץ משלב התכנון ועד לשלב הביצוע תוך יחס מכבד ומקצועי. אנו נקים לכם את האוהל עד לפרט האחרון ונפרק אותו בתום האירוע, לכם יישאר רק לבוא וליהנות מהאירוע שיצרתם.

בנוסף לאוהלים עצמם אנו מחזיקים את כל הציוד הדרוש לאירוע החל מאפשרויות חימום וקירור של האוהל על מנת להתמודד טוב יותר עם תנאי מזג האוויר ולהבטיח אירוע נעים, דרך מגוון של כסאות ושולחנות, ריהוט אלטרנטיבי ועוד… התקשרו אלינו ונשמח ללוות אתכם עם הניסיון והידע שלנו ועם היחס האישי לכל לקוח משלב תכנון האירוע ועד לחגיגת אירוע מוצלח יחד אתכם.

 

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם