השכרת אוהלים והצללות למגוון אירועים בצפון

הצללה בגולן

השכרת אוהלים לאירועים בצפון

אם אתם עורכים אירועים בצפון הארץ, ולא משנה באיזה אירוע מדובר – אירוע במקום סגור או אירוע במקום פתוח, דרכנו תוכלו לקבל אוהלים להשכרה בצפון. אנחנו עובדים באופן כללי בכל הארץ, ומביאים את הציוד הרלוונטי עד אליכם. מעבר לאוהלים והצללות, ניתן לשכור דרכנו גם שולחנות, כיסאות, ריהוט אלטרנטיבי כמו פופים, פוטונים, כריות, ערסלים – ועוד. האוהלים ושלל הציוד שלנו מתאימים לשימוש באירועים משפחתיים, פסטיבלים, אירועי חברה, ירידים, מסיבות בטבע ואינספור אירועים אחרים.

אוהלים אסתטיים ומרשימים

אם כבר עורכים אירוע או מסיבה, כדאי להשקיע בציוד הטוב ביותר. אוהל אסתטי ועמיד יחזיק בתנאי מזג אוויר שונים ויסוכך על מי שמשתתף באירוע. פתרונות ההצללה שלנו טובים מאוד בהגנה מפני השמש. אוהלים טובים בתיחום האירוע כאשר רוצים לתת לו הגדרה מסוימת מבחינת מיקום. האוהל נראה מצוין ויגיע אליכם במצב מעולה.

אוהלים שונים

תוכלו לבחור רשתות צל מצבעים שונים וסוגי בד שונים בהתאם לעונת השנה, מיקום האירוע ואופי האירוע. ניתן למקם את האוהלים באזורים גיאוגרפיים שונים ובתוואי נוף שונים. כל עוד שתשכירו דרכנו יועמד עבורכם באופן העמיד והאיכותי ביותר, תוך מתן תשומת לב קפדנית לכל החלקים המעגנים אותו לקרקע, כמו חבלים, עמודים ויתדו

האווירה באוהל

אחד היתרונות של אוהל הוא שהוא יוצר אווירה חמימה, אינטימית וקרובה בין המשתתפים השונים באירוע. אם חשוב לכם להשיג אווירה שכזאת וליצור אינטראקציה טובה ביניהם, אוהל הוא פתרון מעולה. כמובן שבכל מקרה, כאשר מדובר באירוע המתקיים בחוץ, אוהל והצללות אחרות להשכרה מהווים את האופציה הפרקטית, הנוחה והיעילה ביותר.

אם אתם מעוניינים בהשכרת אוהלים לאירועים בצפון או במיקום אחר בארץ, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לקבלת מידע נוסף על אוהלים והצללות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם ניב במספר 050-7992210 או עם נועם במספר 058-6746486. נשמח להעניק לכם את כל המידע שלו אתם זקוקים ולהמליץ לכם איזה ציוד לשכור לאירוע. תוכלו לשכור מאיתנו גם ציוד נלווה לאירוע המסוים שלכם ובהתאם לאופי הספציפי שלו, לצרכים שלו ולאווירה שתרצו ליצור.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם