השכרת אוהלים הפתרון לאירועים בחורף

השכרת אוהלים

רבים נוטים לחשוב שבחורף אין אפשרות לערוך אירועים מחוץ לבית אך כיום העולם של השכרת ציוד לאירועים יודע לתת מענה עם מגוון פתרונות יצירתיים גם בתחום זה.

הפתרון הרווח כיום לאירועים מחוץ לבית במזג אוויר חורפי הוא השכרת אוהלים. ישנו מגוון רחב של גדלים וסוגים שונים של אוהלים מהם תוכלו לבחור את הפתרון האידיאלי עבורכם בין אם אתם עורכים אירוע למספר מועט של אנשים או לכמות גדולה מאד. אוהלים להשכרה יכולים לשמש הן כמקום לאירוע כמו חתונה, יום הולדת, בר מצווה, קבלת פנים, כיתת לימוד, אוהל אבלים, אולם תצוגה ועוד. רוב האוהלים מכילים שלד העשוי בדרך כלל או מאלומיניום או מברזל מגולוון כאשר בשני המקרים תקבלו שלד חזק ויציב אשר יעמוד ברוחות ובגשמים. היריעות אשר עוטפות את האוהל יהיו לרוב מ PVC, כאן חשוב לציין שעל מנת לקבל את המוצר הטוב ביותר כדאי להתאים את היריעה לצורך השימוש עבורו תרצו להשכיר את האוהל לדוגמא: בעונות מעבר הרבה לקוחות לא רוצים לקחת סיכון שהאירוע יתבטל בגלל גשם למרות שיש סיכוי שיהיה גם יום יפה, כאן מומלץ להשתמש ביריעה שאפשר להרים וכך ליהנות מיום שמשי אם זה אכן המצב אך גם להישאר מוגנים מפני הגשם. 

יש לזכור שלכל אוהל נדרש זמן התקנה שונה, ככל שהאוהל גדול יותר ההתקנה מתארכת יותר ויכולה להימשך גם עד מספר שעות. לכן יש לקחת זאת בחשבון ואם צריך לבקש את ההתקנה יום לפני, עוד פרט שחשוב לזכור כאשר מזמינים אוהל להשכרה הוא עיגון האוהל. על מנת שהאוהל יעמוד בכל משך התקופה אשר יכולה להגיע למספר שבועות יש לעגן את האוהל כהלכה, כאן נלקח בחשבון סוג הקרקע, כאשר ההקמה נעשית על קרקע רכה כמו אדמה או דשא יש אפשרות לעגן את שלד האוהל באמצעות יתדות, כאשר הקרקע אינה מאפשרת תקיעת יתדות כמו באספלט או משטח בטון יש אפשרות לקדוח בבטון ולעגן את האוהל באמצעות ברגים, אך גם אם לא תרצו שיישאר חור בבטון אפשר גם לעגן את האוהל בעזרת משקולות. אחרי שהאוהל מוקם ומעוגן ישנה אפשרות לדרוש אישור של מהנדס על הבנייה, כמובן שזה מגיע עם תוספת במחיר אך הדבר הכרחי בעיקר כאשר האוהל מיועד לכמות גדולה של אנשים. באירועים קטנים ניתן גם להזמין גזיבו, הגזיבו נפתח במהירות וניתן לסגור את כל הדפנות שלו אך הוא מוגבל בגודלו. גזיבו גם מציע פתרון מצוין להקמת אוהל במקומות שהנגישות אליהם מורכבת כמו מרפסת, גג בניין וכו ולכן עלות הקמתו זולה יותר.

השכרת אוהלים – ציוד נלווה

כמו שהזכרנו, בהשכרת ציוד לאירועים כיום יש פתרונות לכל אירוע כך גם לאירועים באוהל. הדבר החשוב ביותר הוא שיהיה לאנשים נעים בתוך האוהל ולכן כאשר השכרת האוהל תהייה בחורף נוכל לחמם את האוהל במפזרי חום תעשייתיים, תותח חום אשר פועל על סולר ויורה חום, מזגן תעשייתי וגם פטריות חימום אשר פועלות על גז וגם נותנות פתרון לקור וגם משמשות כפריט עיצובי יפה לאוהל. אולי תתפלאו אך ישנם גם בקיץ אירועים אשר עושים שימוש באוהל וזאת משום שעם אוהל אפשר ליצור מתחם נפרד מסביבתו או ליצור מבנה בשטח כמו חדר אוכל, כיתת לימוד, מקום שינה ועוד, באירועי קיץ ניתן לאוורר את האוהל באמצעות מאווררים או מערפלים אשר גם מאווררים ובו זמנית מפזרים טיפות קטנטנות אשר סופחות חום מהסביבה וכך מורידות את הטמפרטורה. כאשר החום גבוהה יותר ניתן גם להזמין מזגנים בכל הגדלים.

מעבר לנושא החימום/קירור של האוהל כמובן שתוכלו להשכיר את כל הציוד אשר משמש בכל אירוע כמו כיסאות, שולחנות, תאורה, פופים מחצלות, ועוד 

אנחנו בנישה ציוד לאירועים מתמחים בבניה של כל סוגי האוהלים ונשמח ללוות אתכם משלב התכנון ועד סיום האירוע. הצוותים שלנו יקימו ויפרקו את האוהלים בצורה המקצועית ביותר וכמובן שיינתן מענה במהלך כל האירוע בכל דבר שעולה.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם