השכרת אוהלים בצפון

השכרת אוהלים בצפון עם נישה ציוד לאירועים

כשמחפשים השכרת אוהלים בצפון כדאי לעבוד עם חברה שנמצאת בצפון ועוד יותר כדאי חברה מנוסה ומקצועית בצפון. נישה ציוד לאירועים היא חברה וותיקה בתחום השכרת האוהלים לאירועים וממוקמת בעמק יזרעאל שבצפון הארץ. החברה מציעה 

אוהלים במגוון גדלים

התקנה ופירוק של האוהלים

אטומים למים

אפשרויות עיצוב שונות

ללא קורות במרכז האוהל

עשוי מאלומיניום – חזק במיוחד

נקודות חשובות ששווה לדעת

כאשר מזמינים אוהלים ולא חשוב לאיזו מטרה, חתונה, חינה, יום הולדת, אירוע מכירות, אירוע חברה ועוד… חשוב לשים לב לארבע דברים: גודל, מראה, יציבות ונוחות. דברים אלו ישפיעו על איכות האירוע, המחיר, הבטיחות והחוויה הכללית מהאירוע. אנו חברה מקצועית ומנוסה ויודעים להתאים אתכם את האוהל המתאים ביותר לאירוע שלכם מבלי שתצטרכו להבין דבר בהקמת אוהלים. אך יש גם כמה דברים שכדאי שתדעו גם אתם

השכרת אוהלים לאירועים בצפון

גודל האוהל

 איך יודעים איזה גודל של אוהל נצטרך? קודם כל דעו כמה אנשים יגיעו לאירועו מה אופי האירוע. האם תרצו לכנס אנשים להרצאה/יום עיון באוהל? האם זה אירוע עם ארוחה קלה על מזנונים וסנדוויצ'ים או ארוחה גדולה עם כסאות ושולחנות וכו'? האם זה אירוע מכירות? האם כל האנשים יושבים בבת אחת או שיש תחלופה? כל אלה יעזרו לכם להבין מה צריך להיות בתוך האוהל וכך כבר אפשר להגיע לגודל משוער בו צריך להיות האוהל. 

מראה האוהל

בהתאם לאופי האירוע יש להתאים את מראה האוהל. נפרט 3 סגנונות עיקריים:

המראה הקלאסי–  אוהל עם יריעות לבנות עם חלק שקוף (כמו חלון שלא נפתח) בדפנות וגג אטום בצבע לבן, זהו מראה די בנאלי ואפילו מזכיר אוהלי אבלים בחלק מהמקרים אך נותן מענה גם לבידוד מהסביבה החיצונית תוך שמירה על תאורה ונוף מבחוץ. 

המראה האטום – זהו מראה שיותר מתאים לבידוד מוחלט של האוהל מסביבתו החיצונית. יריעות האוהל יהיו לבנות לגמרי גם בגג וגם בדפנות. כאשר רוצים להעביר שיעור לקהל באוהל או לבצע פעילות שדורשת ניתוק מהסביבה מומלץ לבחור באפשרות זו. 

המראה השקוף –  אוהל שדפנותיו עשויות יריעות שקופות לגמרי גם בגג וגם בדפנות. אם תכננתם אירוע בחוץ והאוהל הוא לגיבוי בלבד למקרה של גשם, זוהי האפשרות המתאימה לכם ביותר. תוכלו ליהנות מהגנת האוהל במקרה של גשם ועדיין להרגיש בחוץ. 

כמובן שאפשר לשלב בין כמה סוגי יריעות בדפנות ובגג ולהרכיב אוהל ככל העולה על רוחכם.                             

יציבות ונוחות

בשוק השכרת האוהלים ישנם לא מעט חברות המציעות אוהלים בעלי פרופיל ברזל שהרכבתו מאד מהירה אך עמידותו מוגבלת והוא לא מתאים לכל אירוע לעומת אוהלים עם פרופיל אלומיניום וחיזוקים. למען ביטחון האורחים שלכם ולמען השקט הנפשי שלכם וודאו שהאוהל אותו תזמינו יהיה עמיד ומתאים לסוג האירוע שלכם.

אנו בנישה ציוד לאירועים מזמינים אתכם להתקשר לשיחת ייעוץ חינם

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם