אוהל מחסן

אוהל מחסן למכירה

אוהל מחסן הוא הפתרון המושלם להרבה לקוחות במגזר העסקי שנתקלים בצורך לאחסון זמני או אחסון בעל צרכים מיוחדים כמו שמירה בקירור או חימום של סחורה. לדוגמא: יצרן שמוצא חומר גלם מזדמן בזול וצריך לקנות עכשיו! אבל אין לו מקום כרגע לאחסן את זה ומצד שני אין טעם לבנות מחסן חדש או להגדיל את הקיים. או עסק שצריך אחסון עונתי כמו בחקלאות למשל. חבל לפספס הזדמנויות שכאלה. ישנו פתרון פשוט וזול, קניית/השכרת אוהל אחסון.

  • שילדת אלומיניום חזקה
  • ללא עמודים במרכז האוהל – ניצול מקסימלי של חלל האחסון
  • מגוון סוגי דלתות
  • התקנה מהירה בכל מקום
  • אפשרות לחימום/קירור האוהל
  • כולל התקנה ופירוק
  • אפשרות להשכרה

 

אוהלי מחסן מאפשרים פתרונות אחסון למגוון תחומים, ויכולים להגיע בגדלים שונים ובצורות שונות על מנת לתת מענה לכל לקוח על הדרישות הספציפיות שלו.

פתרון אחסון לכל מטרה

קונסטרוקציית האוהלים עשויה מאלומיניום איכותי וטכנולוגיית הבניה מאפשרת לקבל אוהל בעל חלל נקי ללא עמודים במרכז האוהל, דבר המאפשר ניצול מקסימלי של שטח האוהל. את מידות האוהל אפשר לתכנן כך שיתנו מענה לכל צורך שיש לכם. אם זה קירות גבוהים למעבר נח של מלגזות או משאיות, גג משופע או שטוח, דלתות במגוון אפשרויות כמו יריעת PVC שאפשר להסיט כמו וילון, דלתות הזזה קשיחות ועד דלת חשמלית רחבה שנגללת מעלה ומטה. את החלל ניתן לקרר או לחמם בעזרת מזגנים תעשייתיים אשר מותאמים במיוחד לאוהלים לאחסון.

את דפנות האוהל ניתן גם לבחור במספר תצורות, החל מיריעות PVC אטומות לשמש או שקופות בחלקן או שקופות לגמרי ועד לדפנות קשיחות.

כאשר מזמינים אוהל מחסן להשכרה או לקניה חשוב לעבוד עם מקצוענים אשר יבנו לכם אוהל שלא יתפרק או יזוז על מנת לחסוך לעצמכם הפסדים רבים וכאבי ראש מיותרים. זיכרו לדרוש גם אישור מהנדס אשר יבטיח שהקונסטרוקציה בנויה כהלכה.

אנו בנישה ציוד לאירועים מאפשרים לכל לקוח המעוניין בפתרון אחסון לכל מטרה ובכל גודל לקבל מוצר תפור למידותיו. אנו בעלי ניסיון בתחום האוהלים ונשמח לקחת חלק בכל פרוייקט שלכם, ללוות אתכם בתכנון ובביצוע.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם