אוהל לייקרה להשכרה

אוהל לייקרה להשכרה

חברת נישה ציוד לאירועים מתמחה בהשכרת כל סוגי הציוד הדרושים עבור אירועים פרטיים, עסקיים וציבוריים. בין היתר, חברתנו אמונה על השכרה של פתרונות הצללה ואוהלים, לרבות אוהל לייקרה להשכרה, רשתות צל ועוד. באתר שלנו תוכלו להתרשם מפתרונות ההצללה המגוונים שאנו מציעים, לצרפם לעגלה ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית.

למה דווקא לייקרה?

אם אתם חושבים על השכרת אוהל לייקרה סביר להניח שכבר יצא לכם לראות הצללות מבד זה על חוף הים, שם הן נפוצות מאוד עבור מסיבות פרטיות. אולם מדוע בד זה הפך לכל כך פופולארי? ראשית, מפני שמדובר בבד מאוד גמיש שאינו שוקל הרבה וניתן למתוח אותו ליצירת צורות וגדלים שונים. שנית, זהו בד בעל רמה גבוהה של סינון קרינת השמש המזיקה, מה שמעניק הצללה מצוינת עבור האירוע והמשתתפים בו. שלישית, את אוהלי והצללות הלייקרה ניתן להתקין ולפרק באופן פשוט ומהיר בכל סוג של קרקע, החל בחול הים ועד לאדמת השדה. רביעית, בד הלייקרה ידוע בצבעו הלבן היפה שנותן נופך חגיגי ויוקרתי לאירוע. יש לזכור שעקב היותם של האוהלים וההצללות גדולים במימדיהם – יש להם השפעה חזקה למדי על האסתטיקה והנראות של האירוע, ובד הלייקרה נותן לכך מענה מצוין.

על כן, מדובר בפתרון מעולה עבור המעוניינים לקיים אירועים בחוץ, במקומות שבהם אין הצללה טבעית בכלל או מספקת מפני קרינת השמש. בתוך כך, הם מעוניינים ליהנות מרמה אסתטית גבוהה, וזאת עם קונסטרוקציה שמהיר ופשוט להקים אותה בכל מקום – החל בחורשה ועד למדבר. את ההצללה ניתן לבנות באוהל גדול מעל שטח האירוע כולו, ו/או ניתן לבנות אותה מעל כמה מוקדים של האירוע כמו רחבת ריקודים או אזור מטבח.

דרך האתר של חברתנו תוכלו לבנות לעצמכם כבר עכשיו עגלה ובה כל הציוד הנחוץ לאירוע שלכם, כולל אוהלים והצללות מבד לייקרה, וניתן לפנות אלינו על מנת לקבל עליה הצעת מחיר. כמו כן, תמיד נשמח לעמוד לרשותכם עם ייעוץ מקצועי והרבה ניסיון, בטלפונים 050-7992210 או 058-6746486.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם