אוהל אבלים

אוהלי אבלים להשכרה בכל הארץ

 

כאשר יש צורך לקיים שבעה ואין אפשרות לקיים אותה בתוך הבית, אוהל אבלים נותן את המענה הטוב ביותר וכמובן הפתרון המהיר ביותר. מעבר לזמינות מיידית להקמה שמתחייבת במצב הזה, אנחנו דואגים לכם להכל כולל הכל כדי שלא תצטרכו להתעסק עם לוגיסטיקה רבה ומסובכת במהלך השבעה. האוהלים שלנו מגיעים במגוון גדלים ומתאימים להקמה בכל מקום

היתרונות הגדולים שלנו על אחרים:

– התקנה ופירוק מהירים של האוהל

– האוהלים האיכותיים ביותר בשוק

– אטום לגשם

– אפשרות לציוד נלווה – מיחם, כסאות, תאורה, מיזוג  אויר

– ללא צורך בעמודי תמך במרכז

– כולל קירות עם חלונות

בבית בדרך כלל אין מספיק מקום לכל האנשים שיגיעו במהלך השבועלכן יש צורך לקיים את השבעה מחוץ לביתאך כאן עולות כמה שאלות:
מה אם יהיה חם מדימה אם יהיה קר מדימה נעשה אם ירד גשם?

מזג האוויר יכול להיות קיצוני בקיץ ובחורף ולא צפוי בעונות המעברלכן חשוב להתייחס לבעיות אלו כדי ליצור שבעה מכובדת ונעימה ולמנוע עגמת נפש מיותרת

הפתרון לבעיות אלו הוא הקמת אוהל אבלים 

את האוהלים שלנו ניתן להקים על כל משטח, האוהלים אטומים למים ויכולים להיות בעלי קירות עם חלונות

את הקירות ניתן לפתוח בקלות במקרה הצורך ללא כל ידע מוקדם ולקבל למעשה סוכת אבלים.

את האוהל ניתן לחמם או לקרר במגוון צורותהקמתו לא אורכת זמן רב מדי וניתן להקים אותו במגוון גדלים. 

אנו מחזיקים באוהלים איכותיים וחזקים בפריסה ארציתהאוהלים מאפשרים יצירת חלל גדול במרכז ללא עמודי תמך בתוך האוהלדבר זה מאפשר ניצול מקסימלי של המרחב תוך שמירה על בטיחות האנשים שבפנים האוהל.

 

מתן מענה מהיר, הכל במקום אחד

בנישה ציוד לאירועים אנו מבינים את הקושי שבארגון שבעה בשעת האבל ובזמן הקצר שיש לעשות זאת, לכן אנו ערוכים לתת לכם מענה מהיר ויעיל לכל הדברים הנחוצים לעריכת שבעה מכובדת. התקשרו עכשיו למספר 050-7992210 ונציג מטעמנו יתאים עבורכם את האוהל המתאים ביותר, מבלי שתידרשו להתעסק עם מספר ספקים של השכרת ציוד לאירועים ומבלי לבזבז זמן יקר מזמנכם.

ציוד משלים

בנוסף לאוהל שהוא הפריט העיקרי יש גם ציוד משלים אשר לרוב משמש אוהלים לשבעה כמו שולחנות וכסאות, תאורה, פתרונות חימום וקירור, מפות, פלטות חימום ועוד… אנו בנישה ציוד לאירועים מחזיקים ציוד איכותי וערוכים לספק לכם ציוד לכל חלקי הארץ תוך ליווי אישי ואדיב משלב התכנון ועד להקמת האוהל ופרישת כל הציוד והתקנתו במקום. התקשרו אלינו וספרו לנו מה אתם צריכים.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם