אוהלי אחסנה

אוהלי אחסנה לכל מטרה

אוהלי אחסנה נותנים מענה להרבה צרכים לוגיסטיים של עסקים שונים. לדוגמא: מרכז לוגיסטי לאחסון ומיון סחורה, הקמת אולם תצוגה, יצירת אזור עבודה מקורה וממוזג לעובדים, אחסון של מכונות, אחסון חומרי גלם ועוד… איכות האוהלים לאחסון כיום מאפשרת לתת פתרונות קצרי טווח וארוכי טווח מבלי לשאת בעלויות הגבוהות של מבני קבע ותהליכי הבירוקרטיה הארוכים והמייגעים.

הקמה ופירוק מהירים

מכירה

השכרה לטווח קצר וארוך

ללא עמודים במרכז האוהל

אפשרות למיזוג

מתאים לכל מטרה

פריסה ארצית

 

אוהלי אחסון בנויים ללא עמודים במרכז האוהל, מה שמאפשר ניצול יעיל ביותר של המקום ותמורה גבוהה יותר לכספכם. מידות האוהלים מאד מגוונות ומודולריות ויענו על הרוב המוחלט של המקרים, עם זאת כמובן שאפשר לקבל אוהל במידות בהזמנה אישית. בחלל האוהל אפשר לעשות כמעט הכול אם זה קירור או חימום, העברת חוטי חשמל לנקודות חשמל, תאורת פנים וחוץ התקנת מידוף ועוד…

מכירה והשכרה של אוהלי אחסון

אנו בנישה ציוד לאירועים מציעים לכם גם השכרה של אוהלי אחסון לטווח ארוך וקצר וגם מכירה של האוהל, כמובן שללקוח אשר צריך את האוהל לטווח קצר עדיפה אפשרות ההשכרה אך ישנם גם מקרים אחרים, אנו נשמח לייעץ לכם בכל שאלה ובקשה ולתת לכם מניסיוננו.

אוהלי קונסטרוקציה אפשר לבנות במהירות וביעילות, בפרק זמן של שעות אפשר כבר להיות עם אוהל מוכן. כך תוכלו להגיב מהר לכל אירוע שלא יגיע כמו מציאת סטוק של חומר גלם מיידי וזול, אירועי מזג אוויר שונים, תקלות בינוי במחסן קיים שמחייבות העברת הסחורה באופן מיידי.

כאשר מזמינים אוהלים ולא משנה לאיזו מטרה אחד הפרמטרים החשובים אם לא החשוב שבהם הוא בטיחות האוהל. ישנם תקנים לאיכות הקונסטרוקציה ואיכות היריעות כמו עיכוב בערה, עמידות לרוח, איטום נגד מים, חוזק היריעות וכו'. אצלנו תמצאו אוהלים אשר יספקו לכם את המענה הבטיחותי בצורה הטובה ביותר גם באיכות האוהל ולא פחות חשוב באיכות ההתקנה. אנו מציעים גם אישור של מהנדס על ההתקנה כך שאתם יכולים לעבוד בראש שקט ולהיות בטוחים שהאוהל עומד ומותקן כראוי. האוהלים מגיעים עם אחריות יצרן גם לשלדה וגם ליריעות.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם