אוהלים ממוזגים להשכרה

אוהלים ממוזגים להשכרה בכל הארץ

אוהלים ממוזגים להשכרה בכל הארץ הפכו בשנים האחרונות לפתרון המושלם לאירועים שלא נערכים בתוך מבנים. האוהלים מגיעים במגוון גדלים ללא עמודים במרכז האוהל ונותנים מענה כמעט לכל סוג שימוש – חתונות, כנסים והרצאות, מקום אחסון, כיתות לימוד וחדרי אוכל זמניים, ועוד ועוד. ולכן מעבר למגוון הגדלים, אנחנו מחזיקים ברשותנו גם מספר אופציות לאוהל:

אוהל לבן ללא חלונות – מאפשר הקרנת סרטים ומצגות ומונע הסחות דעת במקרה של כיתות או הרצאות

אוהל לבן עם חלונות – מאפשר כניסה של אור לתוך האוהל 

אוהל שקוף – אוהל בעל קירות וגג שקופים, נותן תחושה מדהימה של ישיבה בתוך הטבע

אוהלים ממוזגים להשכרה – מה זה כולל

אוהלים להשכרה של חברת נישה ציוד לאירועים יכולים להגיע עם תאורה בסוגים שונים. אפשר כמובן למזג את האוהל, כך שבחורף יהיה חמים ונעים ובקיץ קריר. בנוסף לכך, דאגנו שלא תצטרכו לעבוד מול מספר ספקים ויש לנו גם את כל הציוד הנדרש לתוך האוהל 

כסאות ושולחנות

פינות ישיבה

שולחנות הגשה

במות

איך בפועל האוהל מוקם?

מעבר להשכרת האוהלים ושאר הציוד חברתנו מתמחה בתכנון והקמת האירוע, ולכן, אתם לא תצטרכו לעשות כלום, אנחנו נעשה את כל העבודה על מנת שלכם יהיה בדיוק את מה שרציתם.

אנחנו נתכנן ביחד אתכם את גודל האוהל ומיקומו, מהיכן עדיף שתהיה הכניסה לאוהל, וכמובן התכנון של מיקום הציוד בתוך האוהל על מנת להתאים אותו לאווירה שתרצו באירוע שלכם. לאחר שלב התכנון, הצוות המקצועי שלנו יבנה את האוהל ויסדר את הציוד בדיוק על פי דרישותכם.

אז אם אתם מתכננים אירוע בחורף וגם בקיץ, או שאתם צריכים מבנה זמני לכל צורך אחר, אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נעזור לכם להגיע לפתרון המקצועי והטוב ביותר בשבילכם

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם