אוהלים להשכרה בגדלים שונים

אוהל 10X12 לאירועים

אוהלים גדולים להשכרה

דרך נישה ציוד לאירועים תוכלו לשכור מגוון של פתרונות הצללה שונים, לרבות אוהלים, צליות ושמשיות. יש אפשרויות שמתאימות כפתרונות לחורף עם יריעות עמידות במיוחד מפני גשם, ויש אפשרויות שמתאימות יותר לשימוש בקיץ, לרבות אוהלים גדולים להשכרה ואוהלים בעלי מיזוג. מגוון והיצע הציוד הרחב מאוד שלנו כולל כמובן גם אוהלים בגדלים שונים, ואנחנו מסוגלים לספק מענה לכל צורך של האירוע שלכם מבחינת הציוד והריהוט שלו אתם זקוקים.

פתרונות מגוונים

חברתנו מאמינה שכל אירוע הוא אירוע מיוחד ובעל צרכים ייחודיים. יש לתת חשיבות לזמן בשנה שבו הוא נערך, לאופי האירוע, למיקום האירוע, לאנשים המוזמנים ולפרמטרים נוספים. בדיוק לשם כך אנחנו מחזיקים באמתחתנו מגוון רחב של אוהלים ופתרונות המספקים צל, לרבות בגדלים שונים ובצורות שונות, החל משמשייה קטנה ועד להצללה או אוהל גדולים במיוחד.  

הרכבה במקום

מעבר להשכרת הציוד דרכנו, נוכל גם להקים עבורכם אוהל ענק להשכרה במקום שבו נערך האירוע. אנחנו מעוניינים שתעבדו ותעסקו כמה שפחות בתכנון ובהקמת האירוע, ושתשאירו לנו את כל מה שיש לעשות. אנחנו מאמינים בליווי אישי ובדאגה לכל אלמנט ומאפיין של האירוע שלכם. כל מה שנותר לכם לעשות זה לעסוק בתוכן עצמו, בקבלת האורחים והמוזמנים ובהפקת הנאה מרבית מההתרחשות.  

אוהלים לכל מקום

חברתנו מספקת שירות לכל רחבי הארץ, ונוכל להביא ולהקים את האוהלים שתבחרו בדרום הארץ, במרכז הארץ ובצפון הארץ. מעבר לכך, אין זה משנה אם האוהל מוקם על צלע הר, ליד נהר, על גג של בניין במרכז העיר או בכל רחבה, מתחם או אזור אחר. נערוך תיאום מלא אתכם מבעוד מועד ונספק ונקים את כל הציוד במקום ובזמן שנקבע.

אם אתם מעוניינים באוהל גדול להשכרה, צרו קשר עם חברת נישה ציוד לאירועים במספרי הטלפון 050-7992210 או 058-6746486 לקבלת מידע נוסף, ייעוץ אישי ומקצועי והשכרה של ציוד ואוהלים. אנחנו כאן בשביל לדאוג לכל השלבים של האירוע, החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע, כך שאתם תוכלו להתפנות לעיסוק בדברים חשובים אחרים.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם