אוהלים לאירועים השוואת מחירים

אוהל להשכרה לאירועים במחיר משתלם והוגן

חברת נישה ציוד לאירועי מציעה עבור אוהל להשכרה לאירועים מחיר הוגן ומשתלם, וזאת עבור אוהלים בשלל דגמים, סוגים וגדלים המספקים מענה לאירועים מכל סדר גודל ובכל תנאי מזג האוויר. יש לציין כי קובעים עבור אוהל להשכרה מחיר שונה בהתאם למספר פרמטרים, ומכיוון שלרוב זהו פריט הציוד המרכזי שמשכירים עלותו היא גם הגבוהה ביותר.

מה קובע את המחיר של אוהל לאירוע?

ראשית, כאשר תעיינו באינטרנט באתרים של חברות ההשכרה השונות, בוודאי תראו כי כל חברה מציעה עבור אוהלים לאירועים להשכרה מחיר שונה. מדוע זה כך? ראשית מפני שמדובר בשוק חופשי ולכל חברה יש את השיקולים הכלכליים שלה, למשל יש חברות שעלויות התפעול השוטף שלהן יותר יקרות מפני שהמחסנים שלהן מצויים באזור המרכז. לעומת זאת, חברות השכרה שמחסניהן מצויים בפריפריה יכולות לעיתים להציע עבור אוהל לאירועים מחיר נמוך יותר, אולם מצד שני יש לבחון שההצעה אינה באה על חשבון עלויות ההובלה שמייקרות את העסק. כמו כן, לבדוק שגם אם מציעים לכם על אוהלים לאירועים מחירים נמוכים, החברה באמת עובדת באזור הרצוי לכם כגון אזור ירושלים, גוש דן או הצפון (חברתנו עובדת בפריסה ארצית רחבה).

מלבד זאת, חברות מציעות עבור השכרת אוהל לאירוע מחיר שונה כתלות במוניטין שלהן באזור מסוים. כך יכול לצאת, למשל, שעבור אותו האוהל בדיוק תקבלו הצעה גבוהה משמעותית מחברה אחת בהשוואה לאחרת. לכן, תמיד שווה לעשות על השכרת אוהלים השוואת מחירים ולבחור בזו שהכי משתלמת. יחד עם זאת, אם מציעים לכם על אוהל לאירועים מחיר נמוך במיוחד היו יותר זהירים בדקו מהיכן נובעת ההצעה הזו. ייתכן שמדובר בהצעה תמימה והוגנת של חברה המנסה להשיג לקוחות, אך לפעמים כשמציעים השכרת אוהלים לאירועים במחיר נמוך במיוחד הדבר מעיד על איכות ירודה של אוהלים או של השירות. ומאחר שאוהל הוא המרכז, המוקד והמרכיב המרכזי שבתוכו מתקיים האירוע, כאן אי אפשר לקחת סיכונים. 

מלבד האמור לעיל, יש עוד מספר גורמים המשפיעים על מחירי אוהלים להשכרה. ראשית, ישנו עניין הגודל של האוהל כאשר העיקרון אומר שככל שהאוהל יותר גדול כך מחירו יעלה בהתאם. אתם בוודאי יכולים להבין שיש הבדל מבחינת צרכי השינוע, ההקמה והפירוק של אוהל המתאים לחמישים אנשים שרק יושבים לשמוע הרצאה, לבין אוהל המתאים למאה אנשים שגם יושבים מסביב לשולחנות אוכל. עוד היבט שמשפיע על המחיר הוא איכות האוהל ובעיקר הנראות שלו, שכן ישנן אוהלים המצטיינים ברמה אסתטית גבוהה יותר מאחרים, ובעיקרון ככל שהיוקרה עולה כך גם המחיר. 

כאמור, חברתנו מציעה על אוהל להשכרה לאירועים מחיר נוח והוגן. לפרטים נוספים ולקבלת הכוונה מקצועית והצעת מחיר פנו אלינו בטלפונים 050-7992210 או 058-6746486.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם