אוהלים לאבלים להשכרה

אוהלים לאבלים להשכרה

בתקופת השבעה מתמודדת המשפחה עם האבל ובד בבד עולה הצורך לארח את האנשים המגיעים על מנת להביע את תנחומיהם. לא פעם נוצרת בעיה של מקום שיכול להכיל את כל האנשים המגיעים אל השבעה, וצריך לחשוב על מקום חלופי ו/או על הרחבת המקום הקיים. אוהלים לאבלים להשכרה נותנים את המענה לסוגיה זו בצורה פשוטה ומהירה.

חברתנו מציעה אוהל אבלים להשכרה בגדלים שונים המתאימים לאירוח מכובד של כמויות שונות של מוזמנים. מדובר באוהלי איכות עמידים וחזקים המתאימים לכל עונות השנה. כך למשל, עבור תקופת החורף האוהלים מספקים הגנה מפני גשם עם אטימות מלאה למים, כך שהמרחב יבש לחלוטין. כמו כן, בתוך האוהל ניתן להציב אמצעי חימום שונים כגון פטריות חימום שחברתנו משכירה גם כן. מדובר בפטריות המסוגלות לספק מספיק חום על מנת להפוך את השהייה באוהל האבלים בצורה נוחה, יבשה וחמימה. לעומת זאת, בתקופת הקיץ ניתן לפתוח את החלונות שבקירות אוהל האבלים, מה שמאפשר זרימת אוויר טבעי וצינון המקום. במידת הצורך, ניתן גם להשכיר מאיתנו מצננים ומאווררים מסוגים שונים אשר יחזקו את תנועת האוויר ויקררו את היושבים באוהל.

למעשה, אנו יכולים לספק כל ציוד נלווה לצד השכרת אוהל אבלים. בין היתר ניתן להזמין מאיתנו כסאות עץ או פלסטיק בשלל סוגים, שולחנות עגולים, מלבניים ורבועים, הצללות שניתן להתקין מעל האוהל או בחלקים הסמוכים לו על מנת להרחיב את אזור השהייה המוגן משמש, ועוד. יש לציין כי השכרת אוהלים לאבלים מאיתנו מעניקה לכם עבודה מול חברה מנוסה בתחום, המבינה היטב את הרגישות הגדולה של ימים אלו, את הצורך לספק לאורחים מקום מכובד, נעים ואסתטי, וזאת בהתראה קצרה ועם מלאכת הקמה מהירה מאוד בכל חלקי הארץ. ההקמה עצמה אינה מסובכת עבורנו ואינה נמשכת לאורך זמן רב, וזאת ללא קשר לגודל האוהל או למשטח שעליו רוצים להקים אותו – בטון, רצפות, קרקע וכדומה. לבסוף, יש לציין כי אנו מציעים עבור השכרת אוהל אבלים מחיר נוח והוגן, המתאים לכל כיס, אז אל תהססו לפנות אלינו על מנת לשמוע את הצעת המחיר.

דרך האתר של חברתנו תוכלו להזמין כבר עכשיו אוהל אבלים להשכרה, וניתן לפנות אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר. כמו כן, תמיד נשמח לעמוד לרשותכם עם ייעוץ מקצועי והרבה ניסיון, בטלפונים 050-7992210 או 058-6746486.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

נחזור אליכם בהקדם